Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Tel Kablo Kanalı Ölçüleri

Tel Kablo Kanalı Ölçüleri

haber haber -
35 0

Tel Kablo Kanalı Ölçüleri

Tel kablo kanalları, modern endüstriyel uygulamalarda hijyen, esneklik ve kullanım kolaylığı arayan birçok sektörde tercih edilen bir çözüm haline gelmiştir. Endüstriyel tesislere, veri iletiminden alçak gerilim tesisatına kadar geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Hafif, esnek ve açık üst tasarımıyla, tel kablo kanalları, geleceğin endüstriyel çözümlerindeki yerini sağlamlaştırmış durumdadır. Özellikle tel kablo ölçüleri konusunu dikkate alıyor olmak; bu aşamada hemen her zaman tavsiye ediliyor.

Tel kablo kanallarının en temel ölçüleri genişlik ve derinlik olarak karşımıza çıkar. Genişlik, kanalın içine sığdırılan kabloların sayısını ve düzenini belirlerken, derinlik ise kabloların güvenli bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Bu ölçüler, iletişim ağlarının sağlıklı ve etkili bir şekilde çalışabilmesi için kritik öneme sahiptir. Tel kablo kanalı fiyatları da ürünün ölçüsüne bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Burada ürünlerin kullanım özelliği ve üretim özelliğiyle birlikte fiyatlara da dikkat ediyor olmak şarttır.

Tel Kablo Kanalı Fiyatları

Tel kablo kanallarının genişlikleri, genellikle standart ölçülerde olup, 20 mm ile 100 mm arasında değişebilir. Ancak, özelleştirilmiş projelerde bu genişlikler daha da artabilir. Kanalların genişlikleri, içerdikleri kabloların sayısına ve çeşidine göre belirlenir. Tel kablo kanallarının derinliği, içerdikleri kablo kalınlığına ve koruma ihtiyacına bağlı olarak belirlenir.

Tipik olarak, bu kanalların derinliği 40 mm ile 150 mm arasında değişir. Derinlik, aynı zamanda kanalın monte edileceği zeminin özelliklerine de bağlıdır. Bu da fiyatlar üzerinde etkilidir. Siz de https://ataktel.com/tel-kablo-kanali/ internet sitesinde bu ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar