Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Tenkraft, tente ve gölgelendirme sistemlerinde iddialı

Tenkraft, tente ve gölgelendirme sistemlerinde iddialı

admin admin -
44 0

10 yıllık tecrübe ve uzman ekibi ile Tenkraft, Menemen’deki üretim tesisinde başta İzmir olmak üzere tüm çevre illere hizmet veriyor.
11 Eylül 2014 tarihinde küçük bir atölyede başlayan Tenkraft, Abdullah Ceylan tarafından Emir Dizayn olarak kuruldu. Emir Dizayn, gölgelendirme sistemlerinde tüm yenilikleri takip ederek uygulayıcı bayi olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmet verdi. Firmanın yapmış olduğu projelerde almış olduğu olumlu geri dönüşler, gelişme ve büyümeyi beraberinde getirdi.
1 Ocak 2024 tarihinde 40 yıllık iki dost olan Abdullah Ceylan ve Yusuf Serficeli güçlerini birleştirerek Tenkraft’ı kurdu. Menemen’de 2500 metrekare alan üzerine son teknolojiler kullanılarak kurulan Tentkraft üretim tesisleri şu anda tüm Ege’ye hizmet veriyor.
Firma kurucularından Yusuf Serficeli 10 yıllık at yetiştiriciliği ve at yarışları sektöründe hizmet verirken, arkdaşı Abdullah Ceylan ile iş birliği yaparak Tenkraft markasının temellerini attı. Kaliteli ürün, kaliteli işçilik, zamanında teslimat, güleryüzlü hizmet, anlayışı ile tüm iş ortaklarına, müşterilerine iyi hizmet veren firma, kendini sürekli geliştirerek alanında adından söz ettirmek istiyor.
Tenkraft ; gölgelendirme sistemleri, cam sistemleri, zip perde sistemleri gibi dış mekan mimarisi ve tasarımında sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerine çağdaş ve sürdürülebilir çözümler sunuyor.

İlgili Yazılar