Tuzla Nakliyat

Tuzla nakliyat hizmetinin daha doğru ve sıkıntısız yapılabilmesi adına ekspertiz hizmeti son derece önemlidir. Taşıma yapılan ve yapılacak olan evler ziyaret edilir. Gerekli olan süreçler bu şekilde oluşturulur. Amaçlar eşyaların ve evlerin zarar görmemesidir. Taşıma ve nakliye süreçlerinde gözde atlanan bazı noktalar vardır. Bunlardan ilki evlerin zarar görmesidir. Eşyaların duvara vurması hem eşyaya hem de evlere zarar verebilir.

Garantili hizmet seçeneğimizden yararlanmanız halinde, süreçlerde meydana gelecek olan hasarlardan biz sorumlu olmaktayız. Eşyaların zarar görmemesi için gerekli olan ambalaj işlemi sorunsuz olarak yapılmaktadır. Taşımacılık, nakliye asansörleri vasıtası ile yapılır. Bu da zarar göre ihtimalini en aza düşürür. Araç tercihleri yapmanın maliyeti de yüksek olabilir. Fakat biz maliyetleri geri planda tutarız. Bizim için müşteri ve onun eşyasının güvenliği her şeyden önce gelir.

Tuzla nakliyat hizmeti için yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek. Ekibimiz uzman bir çalışma kadrosu ile, her türlü sorunu çözmek için gerekli olan adımları atar. Etkili bir çalışma anlayışımız bulunuyor. Hizmetlerimiz, lojistik prensiplerine dayalıdır. Taşımacılık ilk başta titizlik gerektiren bir iştir. Bu konuda da uzman olmanın yanında personel ekibinin gösterdiği iş gücü de çok önemlidir.

  1. Sigortalı Nakliye

Eşyalarınızın hepsi sigorta kapması altındadır. Eşyalarınızın paketleme hizmeti, yolda hasar görmemesi adına büyük bir titizlik ile yapılır. Bunun yanında sigorta işlemleri ile eşyalarınız koruma altına alınmaktadır. Süreçte, eşyalarınızın gideceği alana sorunsuz bir şekilde ulaşması bizim için son derece önemlidir. Bu anlamda eşyaların yerleştirilmesi de sorunsuz olarak yapılır.

  1. Mobilya monte ve de montesi
  2. Ücretsiz eksper hizmeti
  3. Garantili hizmet

Evden eve nakliyat konusunda önemli işlemlerden biri de garantili hizmettir. Garantili hizmet kapmasında, müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmalar sürdürürüz. Eşyalarınızın zarar görmeyeceğine dair garanti kapsamında sözleşme hazırlıyoruz. Görmüş olduğunuz zararlar tarafımızca karşılanır.

Tuzla nakliyat hizmeti için https://www.korkmazoglunakliyat.com/tuzla-nakliyat/ sitemizi ziyaret ediniz.

Etiketler

newstanitim