Vakıfbank Sahanın Galibi!

Vakıfbank Sahanın Galibi!

Kulüpler Dünya Şampiyonası ilk maçı yapıldı. Maç içerisinde Vakıfbank ve Altay ekibi karşılaştı. Maçın ilk dakikalarında nefesler tutulmuşken beklenen başarı geldi. Kadınların voleybol üzerindeki başarını bir kez daha kanıtlayan maç, 3-0 olarak bitti. Bu da ülkemizi temsil eden Vakıfbank’ın turnuvaya çok rahat bir giriş yaptığını gösterdi. İlk andan gelen galibiyet daha iyi başarılar için de motivasyon ortamı yarattı. Maç TRT SPOR yıldız üzerinden naklen yayınlanarak aktarıldı.

Büyük bir heyecanla beklenen Kulüpler Dünya Şampiyonası için de umut bir hayli yüksek. İlk seferde elde edilen başarı skoru, hedefleri daha da yükseltti. Sporcularımızın kendilerine olan inancı ve azmini de arttırdı. Bunun yanında Kazakistan ekibi her üç sette de ciddi yenilgiler aldı. Ankara Spor Salonu içerisinde yapılan maçta farklar bir hayli yüksekti. Bu da turnuvadan ayrılan ilk ismin belli olmasını sağladı. Kazakistan Altay kulübü, turnuvan ayrıldı. Diğer sonuçlar için de herkesin eli yüreğinde. Kadın voleybolcularımızdan hak ettikleri başarı haberleri bekleniyor.

Vakıfbank Ülkemizi En İyi Şekilde Temsil Ediyor!

Kulüpler Dünya Şampiyonası bilindiği üzere bu yılın favorileri arasında yer alıyor. Çünkü Kulüpler Dünya Şampiyonası içerisinde en fazla kazanan takım olarak tanınıyor. Kupayı üç kez almalarının yanında başarılarının devam edeceği de görülüyor. Takip etmek istediğiniz tüm maçları Justun TV üzerinden bulabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak banko maçlar için de aramalarınız sonuçlanabiliyor. Yaptığınız iddialar için iddia tahminleri de inceleyebiliyorsunuz.

Etiketler