WhatsApp Durum Paylaşmak

Sesli ve görüntülü sohbet programlarından en yaygını olan WhatsApp Durum Paylaşmak günümüzde moda oldu. Herkes artık günlük hayatta ne yaptığını internetten yayınlar hale geldi. Yediğimiz yemeklerden tutun da, yeni aldığımız eşyaya, gittiğimiz eğlence mekanına ya da tatil yerine kadar herşeyimizi, tanıdık ve ya tanımadık insanların görmesi için paylaşır olduk.

https://www.ilk.az/axtar/whatsapp-status-ucun-videolar linkten whatsapp durumunda paylaşım yapmanız için resim, video indirebilirisiniz.

Sosyal medyada sık yapılan bu paylaşımlar şimdi cep telefonumuzda sesli ve görüntülü sohbet ettiğimiz sohbet programınada yansıdı. WhatsApp, Durum Paylaşma özelliği getirdiğinden beri WhatsApp durumu paylaşır olduk.

WhatsApp durum (Whatsapp status) paylaşma süresi 24 saattir. 24 Saat sonra paylaştığınız durum otomatik olarak yok olur.

WhatsApp durum paylaşımlarınızı sizde ekli olan kişileriniz görebilir sadece. Sizde, listenizde olan kişilerinizin durum paylaşmalarını görebilirsiniz. Sizin adres listesinde ekli olmayan kişiler, WhatsApp Durum paylaşmanızı göremezler. Durum paylaşımlarını görmek için her iki tarafında adres defterinde ekli olması gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı