Yavru Ve Sağlıklı Satılık Alman Kurdu

Genellikle satılık Alman kurdu seçenekleri değerlendirilirken, öncelikle küçük bir yavrunun elde edilmesi ve sağlıklı olmasına dikkat etmek önemlidir. Çünkü daha çok küçük bir dönemde iken seçilen Alman kurdu, insanlara karşı sevgi dolu bir özelliğe sahip olur. Bu sayede de özellikle bir aile içerisinde yetiştirilirken çocuklarla dahi çok iyi anlaşabilir. 

Genel çerçevede de köpekler insanlar ile en iyi ilişki kurabilen ve sevgi dolu türler olarak bilinmektedir. Bu doğrultuda bir yavru Alman kurdu sütten kesildiği andan itibaren artık mama ile beslendiği dönemde, insanlar ile rahatlıkla anlaşılabilir ve kolaylık ile yetiştirilebilir. Örnek olarak bu tür bir köpek yavrusunun tuvalet eğitimi, spor eğitimi ve oyun eğitimi çok kolaylıkla tamamlanabilir. 

Türkiye genelinde 81 vilayet üzerinden hizmet talep edebileceğiniz şekilde NormPet firması ile iletişime geçerek, satılık Alman kurdu seçimi gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçimlerinizde özellikle yavru Alman kurdunun mutlaka sağlıklı olmasına yani fiziki özellikler açısından birçok noktada öğrenebileceğiniz şekilde özellikler göstermesine dikkat edebilirsiniz. 

Satılık Alman Kurdu Fiyatlaması Nasıl Yapılır?

Anne sütünden kesilmiş ve artık bir ev ortamında yetiştirilebilecek konuma gelmiş olan satılık Alman kurdu seçeneğinin sağlıklı olması durumunda da artık fiyat belirlemesi yapılabilir. Firma bu fiyat belirlemesini gerçekleştirirken, bazı kriterleri göz önünde bulundurur. Bu konuda özellikle safkan ırk üzerinden yetiştirilmiş bir köpek daha değerli bir yapı gösterecektir. 

Bazı noktalarda kırma köpeklerden yetiştirilmiş olan Alman kurdu, fiziksel özellikler ve karakteristik özellikler açısından farklılıklar ortaya çıkarabilir. Ancak safkan olarak yetiştirilmiş bir Alman kurdu, çiftlik üzerinde yetiştirilirken piyasaya göre daha sağlıklı ve beslenme açısından da daha özel bir yapı gösterir. Yani yetiştiği ırkın ataları da göz önünde bulundurularak, kimlik bilgilerinde şeceresi incelendiğinde gayet iyi bir jenerasyondan geldiği görülebilir. 

NormPet üzerinden satılık Alman kurdu talebi gerçekleştirdiğinizde ve yetiştirildiği ataları dışında göz önünde bulundurulan farklı özellikler de yer almaktadır. Örneğin, Alman kurdu fiyatlarında erkek veya dişi olması, köpeğin yavru ve yetişkin olması gibi özellikler önemli noktada bulunur. Hata köpeğin ne kadar eğitimi almış olduğu veya tamamen eğitimsiz olması gibi özellikler de fiyat değişkenliği oluşturabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı