Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Yogi Etiler Gece Kulübü, Etiler’de Kapılarını Açtı!

Yogi Etiler Gece Kulübü, Etiler’de Kapılarını Açtı!

haber haber -
26 0

Yogi Etiler Gece Kulübü, Etiler’de Kapılarını Açtı!

Etiler semtinin gözde eğlence mekanlarından biri daha kapılarını açtı! Yogi Etiler Gece Kulübü, Nisbetiye Mahallesi, Aytar Caddesi No:3 adresinde 21 Nisan’da görkemli bir açılış gerçekleştirdi. Ünlü isimlerin de katıldığı etkinlikte, konuklar eğlence dolu bir geceye imza attı.

Açılış etkinliğine katılan ünlü isimler, Yogi Etiler’in eşsiz atmosferini ve DJ’lerin müzik performanslarını keyifle deneyimledi. Mekanın eğlenceli ve dinamik konsepti, gece hayatına renkli bir alternatif sunuyor.

Yogi Etiler, modern ve lüks tasarımıyla dikkat çekiyor. Etkileyici sahne alanı ve özel locaları ile konuklarına eşsiz bir gece deneyimi sunuyor. Müzikseverler, alanında deneyimli DJ’lerin performansları eşliğinde dansın keyfini çıkarabiliyor.

Açılış etkinliğinde konuşan Yogi Etiler işletmecisi Sinan Demir, Etiler’de farklı bir eğlence deneyimi sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Yogi Etiler, Etiler’in eğlence hayatına yeni bir soluk getirirken, konuklarına keyif dolu anlar yaşatmayı hedefliyor. Etiler ve çevre semtlerdeki eğlence tutkunları, Yogi Etiler Gece Kulübü’nü keşfetmek için sabırsızlanıyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir