Youtube Abone ve İzlenme

Youtube kanalınızın çok izlenilen bir kanal olmasını sağlamak için sitemizde yer alan youtube beğeni satın al seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Bu paket ile paylaştığınız videoların beğeni sayısını artırarak paylaştığınız videonun youtube popüler vidoları ve kanalları arasında yer alabilirsiniz. Youtube global bir sosyal medya platformu olarak her ülkede hizmet vermektedir.

Ülkemizde de hizmet veren youtube platformunda paylaşacağınız videolar ile kanalınızın adından söz ettirmek için beğeni paketlerinden birini tercih edebilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlar ile satın alabileceğiniz beğeni paketleri ile daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Youtube İzlenme Süresi

Bir youtuber olarak para kazanmak istiyorsanız öncelikle youtube tarafından konulmuş bir şart olan 4000 saat izlenme süresi şartını yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartı sağlamanız için size sunmuş olduğumuz youtube 4000 saat izlenme satın al seçeneğini tercih edebilirsiniz. İzlenem paketleri ile kısa süre de 4000 saat şartını yerine getirmiş olacak ve youtube ile iş birliği yaparak para kazanmaya başlayacaksınız.

Popüler bir youtube kanalına sahip olabilmek için kanalınızın izlenme süresini artırmanız gerekiyor. İzlenme paketleri satın alarak izlenme sürenizi artırabilir ev kazanç miktarınızı artırmış olursunuz. 4000 saat aşrtını sağlayabilmek için yapmanız gereken gerçek hesaplardan oluşan izlenme paketlerini satın almak ve aktif hale getirmek. Sizlere sunduğumuz hizmetlerin tamamı garanti kapsamında olup hızlı bir şekilde aktif edilerek sizlere sunulmaktadır. Bu hizmetler ile popüler bir youtube kanalı olmak için çok beklemiyorsunuz.

Etiketler

newstanitim