Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. İdeal Yaşam
  4. »
  5. Zen Poliklinik Lazer Epilasyon

Zen Poliklinik Lazer Epilasyon

haber haber -
33 0

Zen Poliklinik Lazer Epilasyon

Epilasyon hem kadınlar için hem de erkeler için yapılan özellikle istenmeyen tüylerin yok edilmesi amacına hizmet eden bir sistemdir. Ülkemizde ve Dünya’da oldukça yaygın olan epilasyon son zamanlarda lazer epilasyon ile kendini gösterdi. Yapılan araştırmalar sonucunda lazer epilasyon ile bireyler vücudunda bulunan istenmeyen tüy kategorisinde bulunan tüm tüylerden kısa sürede artık kurtulabiliyor.

Hal böyle olunca da birçok klinik ve epilasyon merkezi ülkemizde de yaygınlaşmaya başladı. Yüz bölgesinden, sırt bölgesi dâhil olmak üzere tüm vücuda farklı lazer ışınları uygulanarak bu işlem yapılıyor. Özellikle belirli bölgelerindeki tüylerden kurtulmak isteyenlerde bu sisteme dâhil oluyor. Zen Poliklinik lazer epilasyon hizmetinden yararlanmak isteyen her birey Zen Poliklinik merkezlerimizde güvenli bir şekilde bilgi alabilirler. 

Lazer Epilasyon Her Tüyü Yok Eder Mi?

En sık sorulan sorulardan biri olan lazer epilasyon her tüye uygulanabilir mi ve yok eder mi sorusu olmuştur. Beyaz, sarı, kızıl tüy ya da kıllar artık yeni çıkan buz lazer ile yok edilebiliyor. Ten rengi, yaş ya da herhangi bir tüy rengi bu anlamda önemli olmamakla beraber profesyonel olarak yapıldığında ciddi manada olumlu sonuçlar verebiliyor.

Zen Poliklinik lazer epilasyon merkezi de bu anlamda hizmet veren ve aynı zamanda da tüylerin bitim garantisi yöntemi ile hizmet sunan bir epilasyon kliniği olarak hizmet veriyor. Özel Zen Polikliniği olarak bu hizmeti almak isteyenlere güvenle hizmet verilmektedir.

Epilasyon kliniği

Lazer ışınları ile yapılan ve aynı zamanda acısız her mevsim tercih edile bilinen lazer epilasyon merkezi tavsiye anlamında özel Zen Polikliniği tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda güzellik merkezi şeklinde de hizmet veren bu klinik sizlere her türlü almada hizmet veriyor.

Lazer epilasyon her mevsim yapılabilirken aynı zamanda da özellikle lazer cihazları her cilt tipine uygun olarak da yapılıyor. Örneğin; Soprano Ice Platinium, “buz lazer” bu anlamda hassas ciltler için dahi tercih edile biliniyor. Acısız ve bitim garantili lazer olarak da bilinmektedir.

Zen Poliklinik İletişim Adresleri

Zen Poliklinik lazer epilasyon hizmetlerinden yararlanmak isteyenler için iletişim adresleri:

https://zenpolyclinic.com/

(0216) 212 07 47

Facebook: @zenpoliklinik

Instagram: @zenpoliklinik

YouTube: ZenPoliklinik

Google Maps: ZenPoliklinik

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir