Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Büyük Aile Platformu Üyelerini Meclis’te Kabul Eden TBMM Başkanı Kurtulmuş Aileyi Vurguladı

Büyük Aile Platformu Üyelerini Meclis’te Kabul Eden TBMM Başkanı Kurtulmuş Aileyi Vurguladı

haber haber -
20 0

Aile Toplumun En Önemli Meselesi

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Büyük Aile Platformu üyelerini kabul ederek, ailenin toplumların en önemli, en hayati meselelerinden birisi olduğunu vurguladı.

Aile Toplumun Kök Hücresidir

Kurtulmuş, aile değerlerinin korunmasının bireysel özgürlükleri kısıtlamak anlamına gelmediğini belirterek, ailenin toplumun kök hücresi olduğunu ve ailenin dağıtılması durumunda toplumun nasıl inşa edileceğini sorguladı. Ayrıca aile, milletin omurgası ve devletin temel direğidir.

Türk Toplumu Aile Konusunda İleride

Kurtulmuş, Türk toplumunun aile konusunda Batı toplumlarından ileride olduğunu belirterek, küresel ifsat hareketlerinin Türkiye’deki aile yapısını olumsuz etkilediğini ifade etti. Türk toplumunun aile değerlerini korumak için mücadele etmenin önemine vurgu yaptı.

Dayatmalara Müsaade Edilmemeli

Büyük Aile Platformu Genel Sekreteri Serdar Eryılmaz, aile yapısının korunması ve aile kurumuna yönelik tehditlerin bertaraf edilmesi için değişikliklerin yeni anayasa değişikliği sürecine dahil edilmesini istediklerini belirtti. Eryılmaz, LGBT propagandasının yasaklanması ve dayatmalara müsaade edilmemesi gerektiğini vurguladı.

İlgili Yazılar