Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Gençlere Müjde!

Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan Gençlere Müjde!

haber haber -
19 0

Gençlere Ücretsiz Müze ve Konaklama Fırsatı

Bakan Bak, gençlere yönelik projeler hakkında memnuniyetini dile getirdi. Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın düzenlediği Müzekart GNS ve Seyahatsever projeleri gençlere heyecan verici fırsatlar sunuyor.

Müzekart GNS Başvuruları Başladı!

Müzekart GNS projesinden faydalanmak isteyen gençler, www.muzekartgns.com adresinden başvuru yaparak dijital kartlarını oluşturabilecekler. 1 Temmuz-30 Eylül tarihleri arasında ülke genelindeki 300’den fazla müze ve ören yerini ücretsiz ziyaret edebilecekler.

Ücretsiz Konaklama İmkanı Seyahatsever Projesiyle!

Seyahatsever projesi kapsamında ise 18-30 yaş arası gençlere yaz döneminde ücretsiz konaklama imkanı sunulacak. Gençler, 8 Temmuz itibarıyla GSB yurtlarında 5 gün boyunca ücretsiz konaklayabilecekler. Rezervasyon için 444 0 472 numaralı çağrı merkezini aramaları yeterli olacak.

Gençlik Kampları Başvuruları Devam Ediyor

Bakan Bak, Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü bünyesindeki 25 ildeki 38 Gençlik Kampı’nın ilk dönem misafirlerini kabul ettiğini bildirdi. İkinci kamp dönemi için başvurular 7 Temmuz’a kadar sürecek. Başvuruları “ghgm.gsb.gov.tr” adresinden veya Gençlik Merkezleri’nde yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar