Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. ABD Seçimlerinde Skandal İddia: Biden’a Tuzak Kuruldu İddiası

ABD Seçimlerinde Skandal İddia: Biden’a Tuzak Kuruldu İddiası

haber haber -
22 0

Biden’ın Münazara Performansı Tartışma Yarattı

Geçen hafta CNN’in Atlanta’daki stüdyosunda gerçekleşen Donald Trump-Joe Biden münazarası sonrasında ABD resmen seçim atmosferine girdi. 81 yaşındaki Biden ile 78 yaşındaki Trump karşı karşıya gelirken Biden’ın münazara sırasında lafı ağzında gevelemesi ve konudan konuya atlayarak kafa karıştırması Demokratları karıştırdı.

Biden’a Başarısız Olması İçin Tuzak Kuruldu İddiası

İngiliz Mail on Sunday’e konuşan kaynaklar, Biden’ın kasten başarısız olması için tuzak kurulduğunu öne sürdü. Clinton’ın eski yardımcısı, Biden’ın kötü gösterilmesi için münazaranın yapıldığı belirtirken, “yumuşak bir darbe” ile görevden alınmak istendiği iddiası ortaya atıldı.

Yeni Aday Harekete Geçti: Gretchen Whitmer

Biden’ın yarıştan çekilmesi durumunda Demokratlar adına yarışması beklenen Michigan Valisi Gretchen Whitmer’ın haftalar önce gizlice bir ekibini Washington’a gönderdiği ve burada hazırlıklar yaptığı belirtildi. Whitmer’ın ekibinin sürekli hareket halinde olduğu ve Demokrat yetkililerle görüştüğü kayıtlara geçti.

Obama, Biden’ı Yarıştan Çekilmeye İkna Edebilir

ABD medyası, Biden’ı yarıştan çekilmeye ikna edecek tek ismin ABD’nin eski başkanı Barack Obama olduğunu yazdı. Obama’nın Biden’ı ikna etmesi için baskı yaptığı belirtilirken, Biden’ın inatçı bir genç adamdan inatçı bir yaşlı adama dönüştüğü vurgulandı.

İlgili Yazılar