Copyright © 2021. Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Türkiye'nin Sağlık Yaşam Platformu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Dr. Kevin Cannard Beyaz Saray’ı 8 Kez Ziyaret Etti

Dr. Kevin Cannard Beyaz Saray’ı 8 Kez Ziyaret Etti

haber haber -
12 0

Dr. Kevin Cannard Beyaz Saray’ı Ziyaret Etti

New York Times tarafından ele geçirilen resmi ziyaretçi kayıtlarına göre, Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi’nden Dr. Kevin Cannard, Temmuz 2023’ten Mart 2024’e kadar Beyaz Saray’ı **8 kez ziyaret etti**.

Biden’ın Durumu Hakkında Mı, Yoksa Sağlık Ekibiyle İlgisiz Toplantılar Mı?

Hareket bozuklukları konusunda uzmanlaşmış bir nörolog olan Cannard’ın **ziyaretlerinin amacı belirsiz**. Beyaz Saray Sözcü Yardımcısı Andrew Bates, Cannard’ın ziyaretlerinin içeriği hakkında bilgi vermezken, Walter Reed Ulusal Askeri Tıp Merkezi sistemi içindeki uzmanların, binlerce askeri personeli tedavi etmek için Beyaz Saray’a ziyarette bulunduğunu açıkladı.

Joe Biden ve Donald Trump Arasındaki Canlı Yayın Tartışması

ABD’de 5 Kasım’da yapılacak başkanlık seçimleri öncesinde Demokrat Partili Joe Biden ile Cumhuriyetçi rakibi Donald Trump, 27 Haziran gecesi CNN’de yapılan ilk canlı yayın tartışmasında **karşı karşıya geldi**. Tartışma sonrasında Biden, yaşına dair kaygıları giderememiş ve **yoğun eleştirilere maruz kalmıştı**.

Demokrat Partili Kongre Üyesi Biden’a Çekilme Çağrısı Yaptı

ABD Kongresi Temsilciler Meclisi üyesi Lloyd Dodgett, 2 Temmuz’da Joe Biden’a “başkanlık yarışından çekilmesi” çağrısı yaparak, bu çağrıyı yapan ilk Demokrat Partili Kongre üyesi olmuştu. Biden ise sağlık durumunun halen iyi olduğunu belirterek, yarıştan çekilmeyeceğini açıklamıştı.

İlgili Yazılar